Historie firmy

2003 Česká společnost Info Moravia vznikla přesunutím některých činností fyzických osob dvou společníků. Vznikla za účelem následného komplexnějšího servisu zákazníkům v oblasti internetových služeb a obchodu. V této době budujeme firmu, jejíž hlavním programem jsou internetové technologie, výroba internetových prezentací, poskytování připojení k internetu, zastřešení regionálního informačního serveru a obchodní aktivity. Provozujeme e-shop několika značek hodinek.
2004 V únoru došlo k transformaci společnosti, kdy byl převeden obchodní podíl společníka na druhého. Od té chvíle až do prosince 2012 měla společnost jediného společníka, přičemž aktivity zůstaly stejné.
Projekt regionálního infoserveru byl odložen na neurčito.
2004 V březnu jsme převzali cenu za 1. místo v krajském kole soutěže Zlatý Erb za webovou prezentaci Obce Halenkov.
V červnu jsme jako součást oslav 350. výročí založení Halenkova otevřeli v budově OÚ novou prodejnu, kde jsme zajišťovali veškeré služby mobilního operátora T-Mobile, ve spolupráci s mateřskou firmou Jan Václavík, která provozovala Partnerskou prodejnu T-Mobile ve Valašském Meziříčí. Dále jsme v Halenkově prodávali mobilní telefony, jejich příslušenství, výpočetní techniku, komponenty pro satelitní příjem TV, služby UPC, Czech Link a Slovak Link, přípojky k internetu a další, včetně odborného poradenství, případně montáží.
2005 Jsme prodejci služeb vysokorychlostního internetu ADSL Českého Telecomu.
2006 V lednu jsme získali statut NOD32 Antivirus Gold Partner.
Od srpna jsme provozovali vlastní bezdrátovou síť v Halenkově, pod názvem Halenkov.Net. Tuto síť převzala v září 2012 společnost Internext 2000.
2008 V lednu jsme převzali od firmy Jan Václavík partnerství se společností T-Mobile a provozovali Partnerskou Prodejnu T-M ve Valašském Meziříčí.

2012 V prosinci jsme obchodní podíl opět rozdělili na  dvě poloviny a Milena Václavíková se stala jednatelkou společnosti.

2014 Část aktivit (T-Mobile) přešla na jinou, námi vlastněnou společnost a v květnu 2015 jsme spolupráci s T-Mobile ukončili úplně.
Společníkem je opět pouze Jan Václavík.

Nadále se zabýváme telekomunikacemi, realizujeme IT projekty, strukturované kabeláže, kamerové systémy, produkujeme videoprojekty, poskytujeme hosting webových stránek, e-mailové služby a servis v oblasti IT.

Od roku 2017 jsme partneři společnosti IQ budovy s.r.o., se kterou spolupracujeme na realizacích technologií chytrých domácností.